NLP Master Eğitimi

Değişimin Değiştiren Gücü, Nlp Master Practitioner Sertifika Programı İle Şuana Kadar Öğrendiğiniz Temel Nlp Bilgi Ve Tekniklerini Özümseyerek, Bu Temel Üzarine Yeni Öğrenilen Teknikleri Ekleyecek Ve Alet Çantanızı Daha Da Zenginleştireceksiniz. Nlp Master Practitioner Sertifika Eğitimi Gerek Eğitim İçi Uzmanlık Alanını Geliştirme Basamağında, Gerekse Bireylerin Nlp Tekniklerini Kendi Özel Ve İş Hayatlarına Uyarlama Sürecinde Süpervizyon Danışmanlık Desteği Sağlanarak, Öğrenilenlerin Bireyin Hayatına Entegrasyonunu Hedefler.


Nlp Master Practitioner Eğitimi, Nlp'nin İleri Kalıplarını Öğretirken, Eğitimde Önemli Olanın "Bir Şeyleri Doğru Yapmak" Değil, Öğrenmenin Devamlılığı Ve Gelişim Süreci Olduğunu Gösterecektir. Eğitimin Amacı, Değişen Ortama Ayak Uydurabilme Ve Geri Bildirim Alıp Verme Yoluyla Değişim Sürecine Uymanızı Kolaylaştırmaktır.


NLP Master Practitioner İçeriği:


* Değerler


* Metaprogramlar


* Mantık Düzeyleri İle Mantık Tipleri


* Kriter Kullanım Kalıpları


* Modelleme


* İnançlar


* Zaman Kodları Ve Zaman Çizgisi


* Duygular


* Semantik Temeller


* Hafıza


* Dil Kalıpları


* Kişilik Tipolojileri


* Dokuz Farklı Kişilik Motifi


* Karakterler


Tüm Bu Bilgiler Yapılan Çok Sayıda Bireysel Nlp Seansında Pekiştirilen Deneyimlerin Paylaşılmasıyla, Yani Gerçek Hayatta İşe Yarayan Biçimiyle Öğretilmektedir. Hızla Ve Sürekli Değişen Ve Gelişen Günümüz Dünyasına Ayak Uydurabilmek İçin Değişimi Hayatımızın Vazgeçilmez Bir Parçası Haline Getirmeliyiz. Unutmamak Gerekir Ki Dünya Değişmeyen Tek Şey Değişimdir… Ancak Bu Şekilde Varlığımızı Sürdürür, Geliştirir Ve Hayatımızda İstediğimiz Sonuçları Elde Edebiliriz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp eğitimlerini - nlp master eğitimi - nlp eğitim programı -

Yorumlar