İzmir NLP

Bu uygulamalı çalışma içerisinde bireysel ve profesyonel etkinliğinizi geliştirmek adına önemli beceriler kazanacaksınız. Bu eğitimden sonra gelişmiş ilişkilere, etkili iletişim kurmaya, çözüm odaklı yaklaşıma ve aldıkları sonuçların sorumluluğunu daha fazla yüklenmeye yönelik bakış açıları elde edeceksiniz.

Değişimi istiyoruz ama yazılımımızı değiştirmeyi düşünmüyoruz hatta cesaret bile etmiyoruz. Bu sebeple değişim zaman zaman bize çok zor geliyor. NLP'nin büyücülüğü işte tam da bu noktada gizli. Beynimizin yazılımı olarak adlandırabileceğimiz zihinsel programımızı değiştirdiğimiz ya da kalitesini yükselttiğimiz anda, beynimizin performansında olumlu değişimlere tanık olacaksınız. Düşüncelerimiz, hissettiklerimiz, davranışlarımız ve hayatımız anında değişime uğruyor. NLP'yi insan beyninin yazılım kullanım kılavuzu olarak da tanımlayabiliriz.

Antalya NLP Eğitim içeriği:

NLP nedir?

Zihin, Dil ve Davranış bağlantısı

NLP Temel Çalışma prensipleri ve felsefesi

NLP Kullanımı İçin Etik ve Profesyonel temel Hatlar

NLP Ön varsayımları

Koşullanma ve Öğrenilmiş Çaresizlik

Bilinçdışı Zihnin Çalışma prensipleri

Bilinç ve Bilinçdışı Zihin Arasındaki Farklar

Bilinç ve Bilinçdışı Zihnin Öğrenme İlkeleri

Öğrenme düzeyleri

NLP Değişim dönemi

Hedefler Açısından iyi Biçimlenmiş Koşullar Oluşturmak

Mantıklı, kesin, ulaşabilir, ayrıntılı hedefler oluşturabilmek

İletişim ve Dil elemanları

Algılama, İç Temsil ve Geri Bildirim dönemi

Uyum

Temel ve İleri düzeyde Uyumun Unsurları

Fizyoloji

Duyusal Keskinlik ve Kalibrasyon

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz  veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir Nlp, Nlp İzmir, İzmir Nlp Teknikleri, Nlp Sertifika İzmir, İzmir Nlp Yöntemleri, İzmir Nlp Eğitimi, Nlp Eğitimi İzmir, İzmir Sertifika ve Nlp teknikleriyle ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsini


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir Nlp - Nlp İzmir - İzmir Nlp Teknikleri - Nlp Sertifika İzmir - İzmir Nlp Yöntemleri - İzmir Nlp Eğitimi - Nlp Eğitimi İzmir - İzmir Sertifika -

Yorumlar