NLP Eğitimi Antalya

NLP Master Practitioner Eğitimi; bütün pratisyen becerilerini ustalık ve zerafetle bütünleştirme düzeyidir. NLP Practitioner Sertifikası bulunan, NLP Pratisyen becerilerini uygulayabilecek uzmanlığı ve aynı anda birkaç kalıbı bir arada kullanabilme yeteneği sergileyen her pratisyen, istemesi halinde bu eğitime katılabilir, bu büyülü yolculuğa devam edebilir. Değerlendirme her pratisyen ile birebir görüşülerek yapılır.

Kişisel müdahele yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinde ve diğer insanlar üzerinde üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği elde edersiniz. Kişisel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri düzeyde gelişirsiniz. Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme seviyenizi oldukça arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber akıl, duygu ve beden tercihine göre verimli durumları devam ettirebilme yeteneğine sahip olursunuz.

Eğitim sonunda katılımcılara uluslararası geçerliliği olan NLP Master Practıtıoner sertifikası verilir.

NLP Practıtıoner ve NLP Master Practıtıoner sertifika programlarına katıldıktan sonra, NLP Trainer sertifika programına dahil olabilir ve siz de bir NLP eğitmeni olabilirsiniz.

NLP Master Practıtıoner Eğitimini tamamlayanlar 2 günlük NLP Diploma Eğitimi açabilme, NLP work shop düzenleme, seminerler düzenleme, NLP tekniklerini kullanabilme yetkisine sahip olurlar.

 Eğitim içeriği

Değerler

İnançlar

Meta programlar

Mantık seviyeleri

Modelleme

Zaman kodları ve zaman çizgisi

Dil kalıpları

Kişilik tipolojileri

Karakterler

NLP Teknikleri

Yeniden Çerçeveleme

Spesifik Olayları Silme

Farkındalık Çemberi

Kaynak Üçgeni

Swish Tekniği

Walt Disney Tekniği

Çapa Atma ve Çapa Çökertme

Yığınak Çapa Oluşturma

Time Line (Yaşam Çizgisi) de Hedef Belirleme

Tote Model

Alt Modalitelerle İnanç Değiştirme

Duygusal Bağımlılıktan Kurtulma Tekniği

İçimizdeki Çocuğu Ortaya Çıkarma Tekniği

Mantık Seviyeleri ile Modelleme

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir’deki   NLP eğitimlerimiz için  0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya’daki  NLP eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya nlp - nlp antalya - antalya nlp eğitimi - nlp eğitimi antalya -

Yorumlar